Technická podpora obchodního oddělení

Česká finanční skupina Partners se z největší finančněporadenské společnosti na trhu rozrostla o vlastní investiční společnost, životní pojišťovnu, a v dohledné době i penzijní společnost. Součástí finanční skupiny Partners je i společnost Partners media. Provozuje největší český portál o financích Peníze, na který měsíčně přijde 2 milionu čtenářů, vydáváme časopisy FINMAG a HEROINE s nákladem 10.000 kusů a k nim taky weby Finmag a Heroine. K tomu všemu stavíme digitální agenturu. A protože to všechno ve stávajícím týmu nestíháme prodávat, hledáme:

Technická podpora obchodního oddělení v mediálním vydavatelství:

Náplň práce

Co od tebe očekáváme?

Nejsme korporace, promluvit si s majitelem proto není sci-fi. Nejsme ani start-up. Takže vás neupapírujeme, ale máte jistotu, že tady budeme i za tři měsíce. Jo, i v téhle době!

U nás poznáš jedinečnou kulturu pracovního prostředí, kde má každý možnost přeměnit svůj sen v realitu. Buď součástí společnosti Partners media.

Na pracovišti jsou fajn kolegové, přátelská atmosféra, lidský přístup. Nabízíme pěkné kanceláře v Praze na Chodově, dobrou kávu, stravenky, středeční obědy zdarma. Podporujeme školení i individuální výuku AJ na pracovišti a využít můžeš další z řad firemních benefitů. A pokud budeš potřebovat klid na práci, home-office to jistí!

Informace o pozici