Volné pozice

Do našeho týmu NextPage Media hledáme posily. Provozuje největší český portál o financích Peníze, na který měsíčně přijde 2 milionu čtenářů, vydáváme časopisy FINMAG, HEROINE a Football Club, a k nim taky weby Finmag a Heroine. K tomu všemu stavíme digitální agenturu a expandujeme do Polska a na Slovensko. A protože to všechno ve stávajícím týmu nestíháme, hledáme:


Heroine help wanted!! Media Sales Representative

Heroine job alert

Do sales týmu Heroine hledáme kolegu*yni se zkušeností v mediálním prostředí. Obchodníka, který bude kreativní, vytrvalý, nadšený pro hrdinskou značku, která v ČR nemá konkurenci.

Pojď s námi navrhovat kreativní reklamní kampaně pro magazín Heroine (print, online, soc. sítě), ale i obchodování partnerů pro eventy, které Heroine pořádá.

Kdo jsme?

Jsme menší vydavatelství NextPage Media, které vedle Heroine vydává tituly Finmag, Footballclub.cz, peníze.cz.
Heroine je alternativou k současným ženským časopisům a webům zaměřeným primárně na ženy. Unikátní obsah časopisu a webu společně s precizním designem a typografií cílí na ženy, které běžný ženský lifestyle nudí a vyhýbají se mu.
Na webu, který byl v roce 2019 nominován na Křišťálovou lupu, se věnujeme vztahům, rodině, práci, sexu, sebepoznání, zdraví a vyvážení kariéry a nepracovního života. Na rozdíl od běžných českých ženských magazínů ale jdeme do hloubky a hledáme nové úhly pohledu.
Náklad časopisu je 15 tisíc kusů, na webu každý měsíc přivítáme více než 350 tisíc čtenářek a čtenářů.

Koho hledáme?

Vzhledem ke stále se rozrůstající poptávce našich služeb a produktů, hledáme posilu do našeho obchodního týmu. Potřebujeme někoho šikovného, kdo bude umět představit naši značku, připravit plán a dohodnout podmínky. To vše se zázemím zkušených kolegů a redakce.
Očekáváme vlastnosti – komunikativnost, proaktivita, odolnost, vytrvalost, asertivita, nebát se vyjádřit svůj názor.
Očekáváme schopnosti – cílevědomost, chuť učit se novým věcem a jít vpřed, zkušenosti z médií, občasné zvládnutí náročného harmonogramu (schůzka, porada, odeslání nabídek, další schůzka), anglický jazyk na komunikativní úrovni, základy Excelu, schopnost napsat odstavec marketingového textu, reprezentativní vystupování.

Co nabízíme?

Co nabízíme?

Zázemí fungujícího vydavatelství, ovšem ne korporátního prostředí.
Práci pro rostoucí značku, která má stále pestřejší publikum.
Práci na zajímavých zadáních lokálních i globálních značek.
Flexibilní pracovní prostředí, office, homeoffice.
Svobodu a důvěru při fungující vzájemné komunikaci.
Velmi zajímavé finanční ohodnocení skládající se ze tří složek: základní 30 tisíc korun + provize na úrovni 15–80 tisíc korun + odměna dle schopností dělat věci včas a kvalitně.

Nástup možný ihned!!

Pokud tě nabídka zaujala pošli nám:

Těšíme se na tebe!!